Biyografi

Fatmanur Öztekin’in Eşi Volkan Sapmaz Kaç Yaşında?

Sosyal medyanın tanınan kişilerinden Fatmanur Öztekin Volkan Sapmaz çiftini takip edenler haklarında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyor. Fatmanur Öztekin’i en baştan beri takip eden kişiler hayat arkadaşı Volkan Sapmaz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyor. Eşine dair merak edilenleri sizler için derledik.

Volkan Sapmaz Biyografisi

volkan sapmaz fatmanur öztekin

Fatmanur Öztekin ile birlikte sosyal medya dünyasında tanınmaya başlayan ve daha sonraları kendi kanalını açan Volkan Sapmaz, tanınan Influencer arasında olan Fatmanur Öztekin’in eşidir. Volkan Sapmaz ilk olarak “süpriz evlilik teklifi” videosu ile Youtube dünyasına giriş yapmış ve başarılı istatistikler elde etmiştir. 22 dakikalık olan videosunda Fatmanur Öztekin’e evlilik teklifi ettiği günü vlog olarak çekmiş ve takipçilerini bu büyülü anlara ortak etmiştir.

Sevgililik zamanlarında videolarda görünmeye başladıktan sonra insanlar Volkan Sapmaz’ın biyografisini merak etmeye başlamıştır. Takipçilerinin meraklarını gidermek için hayatları ile ilgili soru cevap videoları çekerek bilgi vermişlerdir. Volkan Sapmaz hakkında çok fazla bilgi olmasa da hakkında merak edilen soruları bilindiği kadar sizler için cevapladık.

Volkan Sapmaz Kimdir? Nereli?

Volkan Sapmaz İstanbul’da doğup büyümüştür ancak bir videoda bahsettiği üzere aslen Çorumludur. Eşi ile birlikte Youtube ve Sosyal medyaya adım atan Volkan Sapmaz’ın hayatı ile ilgili çok bir bilgi yoktur.

Sırasıyla Bakırköy Anadolu Lisesi ve Bülent Ecevit Üniversitesi’nde eğitim görmüştür.

Volkan Sapmaz Yaşı Kaç?

Volkan Sapmaz’ı Fatmanur Öztekin ile tanıyan takipçilerinin çoğu Volkan Sapmaz kaç doğumlu diye merak etmektedir. Fatmanur Öztekin eşi kaç yaşında sorularına beraber çektikleri Youtube videosu ile cevap vermiş ve takipçilerinin merakını gidermiştir.

Volkan Sapmaz doğum tarihi 1993’tür. İstanbul Fatih ilçesinde doğmuştur. 2022 yılı itibari ile 29 yaşındadır. Eşi Fatmanur Öztekin’den kaç yaşak büyük olduğu ve aralarındaki yaş farkı takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. Fatmanur Öztekin ile arasında 7 yaş vardır. İkili videolarında bu yaş farkını hiç belli etmemekte, oldukça iyi anlaşmakta ve mutlu bir evlilik yürütmektedir.

İlginizi Çekebilir:
Demet Özdemir Boyu Kilosu ve Hakkında 10 Soru

Volkan Sapmaz Ne iş Yapar?

Volkan Sapmaz mesleği ile ilgili net bir bilgi mevcut değildir. Mesleğini merak edenler Volkan Sapmaz linkedin diye aratarak bulmaya çalışsalar da platformda herhangi bir profili yoktur. Şimdilerde sosyal medya platformları üzerinden gelir etmeye devam etmektedir. Instagram ve Youtube platformlarında aktif olarak içerik üretmese de Volkan Sapmaz bu platformlardan da kazanç elde etmektedir.

Youtube kanalını 24 Aralık 2017 tarihinde açan Volkan Sapmaz’ın güncel olarak 45 bini geçkin abonesi, 3 milyonu geçkin görüntülenmesi ve 22 videosu bulunmaktadır. İlk videosunu 17 Mayıs 2019 tarihinde atmış ve 500 bini geçkin gösterime ulaşmıştır.

Günümüzde aktif olarak kullanmadığı Youtube kanalına eşi Fatmanur Öztekin ile beraber içerikler üretmektedir. Vlog, mukbang, hakkında merak edilenler ve soru cevap konseptli çektikleri videoları takipçileri tarafından sevilerek izlenmektedir. En çok izlenen videosu evlilik teklifi ettiği anları çektiği ilk vlog videosudur. Kardeşi, ailesi ve arkadaşlarına da videolarında yer vererek eğlenceli içerikler çekmiştir.

Volkan Sapmaz Oyuncu mu?

Volkan Sapmaz hangi dizide oynadı diye merak edilse de oyuncu değildir ve oynadığı bir dizi bulunmamaktadır. Fatmanur Öztekin ve Volkan Sapmaz oynadığı diziler diye merak edilmesi haklarındaki yanlış bilgilerdir. Hayatları ile ilgili bilinen yanlışlardan biri oyuncu olduklarıdır. Dijital kanallarda içerikler üreten, videolar çeken ve işbirlikleri yapan ikilinin oynadığı dizi veya film yoktur.

Volkan Sapmaz Taksici mi?

Sosyal medyada hakkında dolaşan dedikodulardan ve bilinen yanlış bilgilerden biri de Volkan Sapmaz’ın taksici olduğudur. Net olarak mesleği bilinmese de Volkan Sapmaz taksici değildir.

Bonus: Volkan Sapmaz ve Fatmanur Öztekin Kaç Yaşında Evlendi?

Volkan Sapmaz ve Fatmanur Öztekin arasındaki yaş farkını merak edenler ikilinin yaşlarını ve hangi yaşlarda evlendiklerini merak etmektedir. Çektikleri videolarda aralarındaki yaş farkını sorun olarak görmediklerini ve buna takılmadıklarını söyleyen sevimli çift 2019 yılı nisan ayında nişanlanmış, 2020 yılında dünya evine girmiş ve günümüzde mutlu evliliklerine devam etmektedir. 2000 doğumlu olan Fatmanur Öztekin evlendiklerinde 20, 1993 doğumlu olan Volkan Sapmaz 27 yaşındaydı.

Fatmanur Öztekin biyografisi ile ilgili merak ettikleriniz için detaylı yazımıza göz atabilirsiniz.

Volkan Sapmaz Youtube videosu serisinden Fatmanur Öztekin ile olan bir video;

Zeynep Teksöz

Ben Zeynep! 9 Senedir profesyonel içerik editörlüğü yapmaktayım! Yazılarımı umarım beğenirsin :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu