Biyografi

Yeşim Resmi Kaç Yaşında? Kimdir? Hakkında 10 Soru

Gerçek adı Yeşim Sevinç olan, Tiktok dünyasında bilinen adıyla Yeşim Resmi kaç yaşında sorusu takipçileri tarafından oldukça merak edilmektedir. Ünlü fenomen sevimli görüntüsü ile TikTok ve Youtube gibi platformlarda sosyal medyaya içerik üretmeye devam etmektedir.

Kaç yaşında olduğu merak edilen Yeşim Resmi 2001 doğumlu, yani günümüz itibari ile 21 yaşındadır. Minyon görünümü sayesinde yaşından daha küçük göstermektedir.

Yeşim Resmi Kimdir?

Yeşim resmi tiktok

Yeşim Resmi kaç yaşında sorusuna cevap verdiğimize göre hakkında diğer merak edilenlerden ve kim olduğundan bahsedelim. TikTok ile ünlenen fenomen Yeşim Resmi’nin gerçek adı Yeşim Sevinç’tir. TikTok ile tanındıktan sonra Youtube ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında da içerikler üretmeye başlamıştır. Şirin görüntüsü, mimikleri ve dans videoları ile binlerce kişiye ulaşmayı başarmıştır. Başlarda şarkıları yorumlama videoları çeken fenomen yaptığı mimikler sayesinde dikkat çekmiş ve geniş bir kitleye ulaşmıştır. Başlarda oldukça zorlandığı hatta bırakmayı bile düşündüğünü söyleyen Yeşim, günümüzde bu işi mesleği olarak yapmaktadır.

Yeşim Sevinç tiktok

2020 yılından beri aktif olduğu Youtube platformunda güncel olarak 127 videosu ve 624 bin abonesi vardır. Youtube kanalında günlük hayatından bahsettiği vloglar, asmr temalı videolar, makyaj videoları, Tiktok hesabında paylaştığı videoları gibi içerikler yer almaktadır.

Instagram hesabında 750 bini geçkin abonesi bulunan Yeşim Resmi paylaştığı reelsler ve video içerikleri ile binlerce hatta milyonlarca izlenme almıştır. Yeşim Resmi Instagram adresine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeşim Resmi Aslen Nereli?

2001 Manisa doğumlu olan ünlü fenomenin bir süre Edirne’de yaşamıştır. Şu anda Ankara Mamak ilçesinde yaşamaktadır. Aslen ise Ordulu olduğu bilinmektedir. Bir süre Edirne’de yaşayan fenomenin şu anda Ankara Mamak ilçesinde yaşadığı bilinmektedir.

Yeşim Resmi Arap mı?

Siyah saçları ve hafif esmer görüntüsü ile Araplara benzetilen fenomenin Arap olup olmadığı da merak edilen sorulardan biridir. Aslen Ordulu olan Yeşim, Arap değildir. Karadenizli fenomenin Araplıkla herhangi bir alakası yoktur.

İlginizi Çekebilir:
Taylan Kaya Aslen Nereli ve Kimdir?

Yeşim Resmi Soyadı Nedir?

Instagram ve Tiktok platformlarında kullandığı isim sayesinde soyadı Resmi sanılan fenomenin gerçek soyadı Sevinç’tir. Geniş kitlelere Yeşim Resmi kullanıcı adıyla ulaştığı için soyadı sürekli karıştırılmış ve gerçek soyadı olduğu sanılmıştır.

Yeşim Resmi Boyu Kaç?

Dans videolarında fit görünümü ve düzgün fiziği ile dikkat çeken ünlü fenomen Yeşil Resmi boy kilo olarak da merak edilmektedir. Boyu 1.70 m, kilosunun ise 51 olduğu biliniyor. Oldukça fit bir görünüme sahip olan fenomen kombinleri ve giydiklerini yakıştırması ile de takipçilerinin dikkatini çekmektedir.

Yeşim Resmi Burcu Ne?

Sevenleri tarafından burcu merak edilen fenomen doğum tarihini net olarak söylemediği için burcu bilinmemektedir. Yalnızca 2001 yılında doğduğu bilinen Yeşim, ay ve gün olarak doğum tarihini paylaşmamıştır.

Yeşim Resmi Ailesi Kim?

Geniş bir kitleye ulaşan fenomenin ailesi takipçileri tarafından merak edilmeye başlamıştır. Videolarda ailesine yer vermediği için annesi, babası ve kardeşi ile ilgili takipçileri tarafından sorulmaya başlamıştır. Arkadaşları ile birlikte yaşadığı bilinen fenomenin ailesine dair herhangi bir bilgi yoktur. Ailesine dair yalnızca iki kız kardeşi olduğu söylenmektedir ancak kesin olarak bilinmemektedir.

Yeşim Resmi Sevgilisi Kim?

Ünlü fenomenin özel hayatına dair merak edilenlerden biri de ilişkileridir. Yakın zamanda Zühtü Can Dağlar ile sevgili oldukları sanılan ünlü fenomen aralarında bir şey olmadığı açıklamıştır. Hakkında çıkan sevgili dedikodularından sonra Yeşim Resmi evli mi sorusu bile akıllara gelmiştir. Ünlü fenomen hayatında şu anda birinin olmadığı söylemiş ve özel hayatına dair merakları gidermiştir.

Yeşim Resmi Barış Resmi’nin Neyi Oluyor?

Yeşim, Barış ile aralarında bir elektriklenme olduğu kabul etmiş hatta başlarda ondan hoşlandığı söylemiştir ancak şu anda aralarında bir şey yoktur. Beraber birçok Tiktok videosu çektiği Barış Resmi ile arkadaş olarak kalmışlardır.

Yeşim Resmi Barış Resmi Evlendi mi?

Kullanıcı adlarında yer verdikleri Resmi ismi soyadları sanıldığı için Yeşim ile Barış Resmi’nin evli olduğu düşünülmüştür ancak Resmi ikisinin de gerçek soyadı değildir. Barış Resmi’nin soyadı Dada olarak bilinmektedir. Beraber Tiktok platformuna içerikler üreten ikili evli değildir, arkadaştır.

Yeşim Resmi youtube kanalına ait videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

Göz atmak isteyebilirsiniz; Burcu Özberk Boyu Kaç? Kilosu ve Hakkında

Zeynep Teksöz

Ben Zeynep! 9 Senedir profesyonel içerik editörlüğü yapmaktayım! Yazılarımı umarım beğenirsin :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu