Biyografi

Burcu Özberk Boyu Kaç? Kilosu ve Hakkında Bilgiler

Dizilerin tanınan yüzlerinden olan başarılı ve güzel oyuncu Burcu Özberk boyu, kilosu ve vücut ölçüleri izleyenlerin merak konusu oluyor. Formda görüntüsü ve giydiklerini güzel taşımasıyla boy ve kilosu dikkat çekiyor. 11 Aralık 1989 doğan oyuncu 30 yaşını geçse de sağlıklı fiziği ve formu sayesinde yaşını hiç belli etmemektedir. Güzel oyuncuyla ilgili merak edilen tüm sorulara bu yazımızda sizler için yer verdik. Aklınızdaki soru işaretlerini birlikte giderelim.

Burcu Özberk Boy Kilo ve Vücut Ölçüleri

burcu özberk boyu ve kilosu

Burcu Özberk boyu uzun dursa da sanıldığı kadar uzun değildir. 1.63 boyunda ve 53 kilodur. Kilo olarak zayıf olduğu için ekranlarda olduğundan daha uzun gözüküyor. Fit görünümü ile Burcu Özberk oynadığı dizilerde kıyafetleri başarılı şekilde taşıyor. Burcu Özberk boy kilosu ve fiziğiyle profesyonel çekimlerde de başarılı oluyor.

Vücut ölçülerine baktığımızda; göğüs 84, bel 63 ve basen 87 cm’dir. Standart ölçülere göre zayıf ve ince görünümlüdür. Beden olarak 34 – 36 beden aralığındadır. Yer aldığı her projede formunu koruyor ve sağlıklı fit görünümünden ödün vermiyor.

Güzel oyuncu Burcu Özberk boyuyla olduğu kadar saç rengiyle de büyük beğeni topluyor ve rengin adı merak ediliyor. Oynadığı dizilerde genellikle saç renginin hemen hemen aynı olduğunu görüyoruz. Koyu küllü kahverengi olan saçı ona çok yakışıyor. Burcu Özberk boyu ve fiziksel özelliklerinden sonra projeleriyle devam edelim.

Burcu Özberk Oynadığı Diziler

burcu özberk dizileri

Televizyonlarda görmeye alışık olduğumuz güzel oyuncu genellikle dizi projelerinde yer alıyor. Özellikle yaz dizilerinde sıklıkla karşımıza çıkıyor. Şimdiye kadar birçok başarılı projede yer almış ve dizileri akılda kalmıştır. Oyuncunun oynadığı dizilere birlikte bakalım.

Burcu Özberk’in oynadığı diziler şu şekildedir:

  • Şahane Damat (Burcu Olgun karakterinde)
  • Aslan Ailem (Melike karakterinde)
  • Güneşin Kızları (Nazlı Yılmaz karakterinde)
  • Muhteşem Yüzyıl (Huri Cihan Sultan karakterinde)
  • Aşk Mantık İntikam (Esra karakterinde)
  • Çocukluk (Gülay karakterinde)
  • Afilli Aşk (Ayşe Yiğiter karakterinde)
  • Ruhun Duymaz (Ece Çetinel karakterinde)

Film olarak çok projede yer almamış, sadece Badem Şekeri ve Direniş Karatay filmlerinde oynamıştır. Başka oynadığı film yoktur. Başarılı oyuncu çoğunlukla dizi sektöründe boy gösterir. Televizyon dünyasında tanınması ilk dizisi olan Aslan Ailem dizisiyle olmuştur. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl ve Güneşin Kızları dizileriyle yıldızını parlatmış, Aşk Mantık İntikam dizisinde de başrol oyuncusu olmuş ve geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Günümüzde tanınan ve hayran kitlesine ulaşan bir oyuncudur.

Burcu Özberk Sevgilisi Kim?

burcu özberk ilhan şen

Burcu Özberk boyu ve kilosundan sonra en merak edilen özel hayatıdır. Alperen Duymaz Burcu Özberk çifti birkaç sene önce sosyal medyada birlikte yayınladıkları fotoğraflarla sevgili olduklarını herkese duyurmuş ve oldukça beğenilmişti. İkili daha sonra ayrılıklarını açıklamış ve nedenini belirtmemişti. Bu ayrılıktan sonra güzel oyuncunun adı birçok kez aşk dedikodularına karışmış ve sevgilisi merak edilmişti.

Berk Atan Burcu Özberk dizi çifti hakkında da bir ara dedikodular çıkmış ve yakıştırıldıkları için sevgili sanılmışlardı. Güneşin kızları dizisinde partner olan çift sevgili değil, arkadaş olduklarını belirtmişlerdi.

İlginizi Çekebilir:
Yiğit Ege Yazar Kimdir? Kaç Yaşında? 5 Soru

Yer aldığı son proje Aşk Mantık İntikam dizisinde partneri ile yakıştırılması ve hayran kitlesinin artması akıllara Burcu Özberk ile İlhan Şen sevgili mi sorusunu getirmiştir. Dizinin başrollerini paylaştıkları partneri ile yakıştırılan Burcu Özberk İlhan Şen ile sevgili olduklarını itiraf etmiştir. Sürekli birlikte görüntülenen ikili aralarında bir ilişki bulunduğunu kabul etmiştir. Bu şekilde bir dizi aşkı daha gerçeğe dönmüş oldu.

Burcu Özberk Evli mi?

Hakkında çıkan magazin haberleri ile evli olup olmadığı, özel hayatı ve ilişkileri merak edilir. Güzel oyuncu evli değildir ve daha önce hiç evlenmemiştir. Burcu Özberk İlhan Şen ile birkaç aydır mutlu bir ilişki içerisindedir ancak evliliğe dair herhangi bir açıklama veya belirti olmamıştır.

Burcu Özberk Kardeşi Kim?

Burcu Özberk kardeşlerin, ailesini veya yakınlarını sosyal medya hesabında pek fazla paylaşmıyor. Magazin hayatından ve ünlü dünyasından özellikle ailesini uzakta tutuyor. Burcu Özberk ablasını paylaşmasa da yeğenini paylaşıyor. Yalnızca ara ara ablasının oğlu olan yeğeni ile sevimli pozlarını paylaşıyor.

Burcu Özberk’in kardeşi yoktur, yalnızca ablası olduğu bilinir. Ablasının ismi Büşra Özberk olduğu biliniyor ancak sosyal medyada birlikte fotoğrafları yoktur. Ablasının ünlü bir beslenme danışmanı olduğu ve kardeşi kadar güzel olduğu söylense de hakkında net bir bilgi yoktur. Oynadığı başarılı projelerden Güneşin Kızları dizisinde rol arkadaşı olan Hande Erçel, Burcu Özberk ile kardeş sanılsa da yalnızca rol arkadaşı ve yakın arkadaşıdır.

Burcu Özberk’te Hangi Estetikler Var?

Ünlü oyuncu fiziğiyle ve güzelliğiyle dikkat çeken isimlerden biridir. Yıllardır birçok projede gördüğümüz güzel oyuncunun genç ve dinç görüntüsü sevenlerinin dikkatini çeker. 30 yaşını geçmesine rağmen görüntüsüyle çok daha genç duran oyuncu akıllara estetik var mı? sorusunu getirir. Burcu Özberk’te hangi estetikler var sorusu izleyenlerin merak ettiği sorulardan biridir.

Yıllar içindeki değişiminden dolayı estetikli sanılsa da ünlü oyuncu bu konuda hiçbir estetiğinin olmadığını ve operasyon geçirmediğini söylemiştir. Güzel oyuncunun yıllar içindeki değişimini büyümesine, olgunlaşmasına, vücut hatlarının oturmasına ve formunu korumasına bağlayabiliriz.

Burcu Özberk Nasıl Zayıfladı?

Burcu Özberk boy kilo bilgisinin merak edildiğini söylemiştik. İzleyenler güzel oyuncunun fiziğini ve fit duruşunu çok beğeniyor, nasıl zayıfladığını da merak ediyor. Formunu korumanın sırrını öğrenmek isteyen sevenleri nasıl zayıfladığını araştırıyor. Burcu Özberk formunu korumak için ketojenik diyet yaptığını ve gün içerisinde bol su tükettiğini söylüyor.

Ketojenik diyet vücudun enerji üretimini değiştirmeyi amaçlayan bir beslenme şeklidir. Düşük karbonhidrat, sağlıklı yüksek yağ ve protein içeren bir beslenme şeklidir. Temel amaç vücuda alınan sağlıklı yağlarla enerji üretmektir. Bu diyette günlük karbonhidrat alımı çok düşüktür. Diyetin büyük kısmını zeytinyağı, avokado yağı, hindistancevizi yağı ve fındık yağı gibi sağlıklı yağlar oluşturur. Fazla protein tüketiminden kaçılarak orta düzeyde protein tercih edilir.

Burcu Özberk boy ve kilosunun bu denli oranlı olmasını yaptığı bu diyetlere borçludur. Ünlü oyuncu güzelliğine ve formuna her daim dikkat ediyor. Uzun yıllardır televizyon dünyasında gördüğümüz güzel oyuncunun formunu her projede koruduğunu görüyoruz. Yine de ünlü kişileri diyet konusunda örnek almadan önce sağlık uzmanına danışmak önemlidir.

Göz atmak isteyebilirsiniz; Fatmanur Öztekin Kaç Yaşında?

Zeynep Teksöz

Ben Zeynep! 9 Senedir profesyonel içerik editörlüğü yapmaktayım! Yazılarımı umarım beğenirsin :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu