Biyografi

Burcu Özberk Boyu Kaç? Kilosu ve Hakkında Bilgiler

Dizilerin tanınan yüzlerinden olan başarılı ve güzel oyuncu Burcu Özberk boyu, kilosu ve vücut ölçüleri ile de izleyenlerin dikkatini çekiyor. Formda görüntüsü ve giydiklerini güzel taşıması boy ve kilosunu merak ettiriyor.

11 Aralık 1989 doğan oyuncu 30 yaşını geçse de sağlıklı fiziği ve formu sayesinde yaşını hiç belli etmemektedir. Güzel oyuncu ile ilgili merak edilen sorulara bu yazımızda sizler için yer verdik.

Burcu Özberk Boy Kilo ve Vücut Ölçüleri

burcu özberk boyu ve kilosu

Burcu Özberk boyu uzun dursa da sanıldığı kadar değildir. 1.63 boyunda ve 53 kilodur. Kilo olarak zayıf olduğu için ekranlarda olduğundan daha uzun gözükmektedir. Fit görünümü ile Burcu Özberk oynadığı dizilerde kıyafetleri başarılı şekilde taşımaktadır.

Vücut ölçülerine baktığımızda; göğüs 84, bel 63 ve basen 87 cm’dir. Standart ölçülere göre zayıf ve ince görünümlüdür. Beden olarak 34 – 36 beden aralığındadır. Yer aldığı her projede formunu korumakta ve sağlıklı fit görünümünden ödün vermemektedir.

Güzel oyuncu Burcu Özberk saç rengi ile de büyük beğeni toplamakta ve rengin adı merak edilmektedir. Oynadığı dizilerde genellikle saç rengi hemen hemen aynıdır. Koyu küllü kahverengi olan saçı ona çok yakışmaktadır.

Burcu Özberk Oynadığı Diziler

burcu özberk dizileri

Televizyonlarda görmeye alışık olduğumuz güzel oyuncu genellikle dizi projelerinde yer almaktadır. Özellikle yaz dizilerinde sıklıkla karşımıza çıkar. Şimdiye kadar birçok başarılı projede yer almış ve dizileri akılda kalmıştır.

Oynadığı diziler şu şekildedir:

  • Şahane Damat (Burcu Olgun karakterinde)
  • Aslan Ailem (Melike karakterinde)
  • Güneşin Kızları (Nazlı Yılmaz karakterinde)
  • Muhteşem Yüzyıl (Huri Cihan Sultan karakterinde)
  • Aşk Mantık İntikam (Esra karakterinde)
  • Çocukluk

Film olarak çok projede yer almamıştır. Badem Şekeri ve Direniş Karatay filmlerinde oynamıştır. Başka oynadığı film yoktur. Başarılı oyuncu çoğunlukla dizi sektöründe boy göstermektedir. Televizyon dünyasında tanınması ilk dizisi olan Aslan Ailem ile olmuştur. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl ve Güneşin Kızları ile yıldızını parlatmış, son olarak Burcu Özberk yeni dizisi Aşk Mantık İntikam ile başrol oyuncusu olmuş ve geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Günümüzde tanınan ve hayran kitlesine ulaşan bir oyuncudur.

İlginizi Çekebilir:
Merve Boluğur Boyu Kilosu | Hakkında 10 Soru

Burcu Özberk Sevgilisi Kim?

burcu özberk ilhan şen

Alperen Duymaz Burcu Özberk çifti birkaç sene önce sosyal medyada birlikte yayınladıkları fotoğraflar ile sevgili olduklarını herkese duyurmuş ve oldukça beğenilmişti. İkili daha sonra ayrılıklarını açıklamış ve nedenini belirtmemişti. Bu ayrılıktan sonra güzel oyuncunun adı birçok kez aşk dedikodularına karışmış ve sevgilisi merak edilmişti.

Berk Atan Burcu Özberk dizi çifti hakkında da bir ara dedikodular çıkmış ve yakıştırıldıkları için sevgili sanılmışlardı. Güneşin kızları dizisinde partner olan çift sevgili değil, arkadaş olduklarını belirtmişlerdi.

Yer aldığı son proje Aşk Mantık İntikam dizisinde partneri ile yakıştırılması ve hayran kitlesinin artması akıllara Burcu Özberk ile İlhan Şen sevgili mi sorusunu getirmiştir. Dizinin başrollerini paylaştıkları partneri ile yakıştırılan Burcu Özberk İlhan Şen ile sevgili olduklarını itiraf etmiştir. Sürekli birlikte görüntülenen ikili aralarında bir ilişki bulunduğunu kabul etmiştir. Bu şekilde bir dizi aşkı daha gerçeğe dönmüş oldu.

Burcu Özberk Evli mi?

Hakkında çıkan magazin haberleri ile evli olup olmadığı, özel hayatı ve ilişkileri merak edilmektedir. Güzel oyuncu evli değildir ve daha önce hiç evlenmemiştir. Burcu Özberk İlhan Şen ile birkaç aydır mutlu bir ilişki içerisindedir ancak evliliğe dair herhangi bir açıklama veya belirti olmamıştır.

Burcu Özberk Kardeşi Kim?

Burcu Özberk kardeşlerin, ailesini veya yakınlarını sosyal medya hesabında pek fazla paylaşmıyor. Magazin hayatından ve ünlü dünyasından özellikle ailesini uzakta tutuyor. Burcu Özberk ablasını paylaşmasa da yeğenini paylaşıyor. Yalnızca ara ara ablasının oğlu olan yeğeni ile sevimli pozlarını paylaşıyor.

Burcu Özberk’in kardeşi yoktur, yalnızca ablası olduğu bilinmektedir. Ablasının ismi Büşra Özberk olduğu biliniyor ancak sosyal medyada birlikte fotoğrafları yok. Ablasının ünlü bir beslenme danışmanı olduğu ve kardeşi kadar güzel olduğu söylense de hakkında net bir bilgi yoktur.

Oynadığı başarılı projelerden Güneşin Kızları dizisinde rol arkadaşı olan Hande Erçel, Burcu Özberk ile kardeş sanılsa da yalnızca rol arkadaşı ve yakın arkadaşıdır.

Göz atmak isteyebilirsiniz; Fatmanur Öztekin Kaç Yaşında?

Zeynep Teksöz

Ben Zeynep! 9 Senedir profesyonel içerik editörlüğü yapmaktayım! Yazılarımı umarım beğenirsin :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu