Biyografi

Fatmanur Öztekin Kaç Yaşında? Kimdir ve Nereli?

Sosyal medyanın tanınan isimlerinden Fatmanur Öztekin ve eşi Volkan Sapmaz kaç yaşında olduğu, nereli olduğu ve meslekleri merak edilmektedir. Dijital içerik üreticisi ve Youtuber olan Fatmanur Öztekin eşi ile de eğlenceli video içerikleri yayınlamaktadır. Hayatına dair hakkında merak edilen soruları aşağıda cevaplandırdık.

Fatmanur Öztekin Biyografisi

Fatmanur Öztekin saç açma videosuyla Yotube platformunda trend olmuş ve tanınmaya başlamıştır. 2017’de yayınladığı “evde ombre” adlı videosu 1 milyonu aşkın izlenme alarak birçok kişiye ulaşmasını sağlamış ve takipçi kazandırmıştır. Günümüzde 400 binden fazla videosu olan ünlü Youtuber adını ilk defa bu video ile duyurmaya başlamıştır.

İstanbul’da doğup büyümüş ve evin en küçüğüdür. Kendisinden büyük iki ablası vardır. Annesi ve babasına bazen videolarda yer vermektedir. Annesi ev hanımı, babası elektrik elektronik alanında işletmecidir. Ailesine dair bilinen bilgiler bu kadardır. Fatmanur Öztekin mezuniyeti İstinye Üniversitesi gastronomi bölümü olsa da kariyerine dijital içerikler üreterek devam etmektedir.

Fatmanur Öztekin Kaç Doğumlu?

Hakkında en çok merak edilen sorulardan biri Fatmanur Öztekin kaç yaşında sorusudur. Eşi ve kendisinin yaşı takipçileri tarafından çok merak edilmektedir. 5 Temmuz 2000 doğumlu olan ünlü isim İstanbul’un Bakırköy ilçesinde dünyaya gelmiştir. Burcu akreptir.

Fatmanur Öztekin Mesleği Nedir?

Fatmanur Öztekin ombre videosu ile tanındıktan sonra videolarına devam etmiş ve Youtube platformunda geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Youtuber olarak devam ettiği hayatında dijital içerikler, vlog ve hazırlanma videoları çekerek 100 bini geçen izlenme sayılarına ulaşmıştır. 2015 yılında açtığı Youtube kanalına günümüzde hala devam etmekte ve başarılı içerikler üretmektedir. Influencer dünyasının sevilen isimlerinden olan Fatmanur Öztekin’in instagram hesabında 360 bin takipçisi, Youtube hesabında 421 bin takipçisi vardır. Güncel olarak 245 videosu bulunmaktadır. Videoları genellikle bakım, güzellik, hazırlanma, vlog ve günlük yaşam konuludur.

Fatmanur Öztekin instagram hesabından yaptığı başarılı işbirlikleri ve Youtube platformunda çektiği videolar ile başarılı bir konuma gelmiş, kazanç elde etmeye başlamıştır. Mesleği Youtuber olarak geçse de Instagram gibi sosyal medya platformlarından da gelir elde ettiğinden genel anlamda Blogger olarak değerlendirilebilir.

İlginizi Çekebilir:
Fatmanur Öztekin'in Eşi Volkan Sapmaz Kaç Yaşında?

Fatmanur Öztekin Nereli?

Aslen Kastamonulu olan Fatmanur Öztekin uzun yıllardır İstanbul’da yaşamaktadır. Ailesi ve eşi ile beraber hayatına İstanbul’da devam etmektedir. Bir videosunda anne ve babasının Kastamonu Tosyo ilçesinden olduğunu söylemiştir.

Fatmanur Öztekin Boyu Kaç?

Hazırlanma videoları da çeken ve oldukça tarz kombinler yapan Fatmanur Öztekin boy kilo olarak da takipçileri tarafından merak edilmektedir. Tarzını beğenen kişiler link verdiği kıyafetlerin kendisinde nasıl duracağını merak ettiği için boyunu ve kilosunu araştırmaktadır.

Boyu 1.68 cm, kilosu 50 kg’dir. Saçları çok beğenilen Fatmanur’un kendi saç rengi kahverengi olsa da sarı ışıltı ve kahve tonları ile yaptırdığı saç renkleri çok beğenilmektedir. Uzun saçları ile yaptırdığı modeller çok yakışmakta ve takipçileri tarafından büyük beğeni toplamaktadır.

Fatmanur Öztekin Evli mi?

fatmanur öztekin evli

Fatmanur Öztekin sevgilisi Volkan Sapmaz ile 2020 yılında evlenmiştir. Düğününü, nişanlılık sürecini ve gelişmeleri Youtube platformunda takipçileri ile paylaşmıştır. Nişanladıkları dönemde Fatmanur Öztekin nişanlısı kaç yaşında olduğu hakkındaki merak edilen sorulardan biridir.

Fatmanur Öztekin kocası Volkan Sapmaz ile çektiği videoları takipçileri tarafından sevilerek izlenmektedir. Günlük vloglarında eşine de yer veren Youtuber videolarının sürekliliğine ve paylaşımlarına özen göstermektedir.

Fatmanur Öztekin’in Eşi Kaç Yaşında?

Eşi Volkan Sapmaz’ın kaç yaşında olduğu hakkında en çok merak edilen sorulardan birisidir. Volkan Sapmaz da bir süredir Youtube kanalı açmış ve dijital içerik üretmeye başlamıştır. Çift olarak çektikleri videolar takipçileri tarafından oldukça beğenilmektedir.

Volkan Sapmaz kaç yaşında ve biyografisi ile ilgili merak ettiklerinizi ilgili yazımızda öğrenebilirsiniz. Ne iş yaptığı, nereli olduğu ve kaç yaşında olduğu hakkında en çok merak edilen sorulardır.

Fatmanur Öztekin Burnu Estetik mi?

Fatmanur Öztekin estetiksiz hali hakkında merak edilenlerden biri olsa da yüzünde ve burnunda estetik olmadığını söylemiştir. Eski videolarından bu yana bakıldığında burun ve yüz görüntüsünde değişiklikler olmadığı görülmektedir. Bilindiği kadarı ve söylediği üzere burnu estetik değildir.

Fatmanur Öztekin düğün videosunu izlemek isterseniz;

En çok izlenen Fatmanur Öztekin ombre videosunu izlemek isterseniz;

Timur Mertcan

Merhaba, kendimi kısaca tanıtmam gerekirse; Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) mezunuyum, kendi alanımda SEO uyumlu makale yazmayı seviyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu