Biyografi

Fatmanur Öztekin Kaç Yaşında? Kimdir ve Nereli?

Sosyal medyanın tanınan isimlerinden Fatmanur Öztekin kaç yaşında, mesleği ne ve nereli gibi soruları sizler için cevaplandıralım. Fatmanur Öztekin ve eşi Volkan Sapmaz kaç yaşında olduğu, nereli olduğu ve meslekleri merak ediliyor. Dijital içerik üreticisi ve Youtuber olan Fatmanur Öztekin eşi ile de eğlenceli video içerikleri yayınlamaktadır. Hayatına dair hakkında merak edilen soruları aşağıda cevaplandırdık.

Fatmanur Öztekin Biyografisi

Fatmanur Öztekin saç açma videosuyla Yotube platformunda trend olmuş ve tanınmaya başlamıştır. 2017’de yayınladığı “evde ombre” adlı videosu 1 milyonu aşkın izlenme alarak birçok kişiye ulaşmasını sağlamış ve takipçi kazandırmıştır. Günümüzde 400 binden fazla videosu olan ünlü Youtuber adını ilk defa bu video ile duyurmaya başlamıştır.

İstanbul’da doğup büyümüş ve evin en küçüğüdür. Kendisinden büyük iki ablası vardır. Annesi ve babasına bazen videolarda yer vermektedir. Annesi ev hanımı, babası elektrik elektronik alanında işletmecidir. Ailesine dair bilinen bilgiler bu kadardır. Fatmanur Öztekin mezuniyeti İstinye Üniversitesi gastronomi bölümü olsa da kariyerine dijital içerikler üreterek devam ediyor.

Fatmanur Öztekin Kaç Yaşında?

Hakkında en çok merak edilen sorulardan biri Fatmanur Öztekin kaç yaşında sorusudur. Eşi ve kendisinin yaşı takipçileri tarafından çok merak edilir. 5 Temmuz 2000 doğumlu olan ünlü isim İstanbul’un Bakırköy ilçesinde dünyaya gelmiştir. Burcu akreptir. Günümüz itibariyle 24 yaşındadır. Fatmanur Öztekin kaç yaşında sorusunu cevapladığımıza göre merak edilen diğer sorularla devam edelim.

Fatmanur Öztekin Mesleği Nedir?

Fatmanur Öztekin ombre videosuyla tanındıktan sonra videolarına devam etmiş ve Youtube platformunda geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Youtuber olarak devam ettiği hayatında dijital içerikler, vlog ve hazırlanma videoları çekerek izlenme sayısını artırmıştır. 2015 yılında açtığı Youtube kanalına günümüzde hala devam etmekte ve başarılı içerikler üretiyor. Videoları genellikle bakım, güzellik, hazırlanma, vlog ve günlük yaşam konuludur.

Fatmanur Öztekin instagram hesabından yaptığı başarılı işbirlikleri ve Youtube platformunda çektiği videolar ile başarılı bir konuma gelmiş, kazanç elde etmeye başlamıştır. Mesleği Youtuber olarak geçse de Instagram gibi sosyal medya platformlarından da gelir elde ettiğinden genel anlamda Blogger olarak değerlendirilebilir. Fatmanur Öztekin Youtube kanalından videolarına ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:
Merve Boluğur Boyu Kilosu | Hakkında 10 Soru

Fatmanur Öztekin Nereli?

Aslen Kastamonulu olan Fatmanur Öztekin uzun yıllardır İstanbul’da yaşamaktadır. Ailesi ve eşi ile beraber hayatına İstanbul’da devam ediyor. Bir videosunda anne ve babasının Kastamonu Tosyo ilçesinden olduğunu söylemiştir.

Fatmanur Öztekin Boyu Kaç?

Hazırlanma videoları da çeken ve oldukça tarz kombinler yapan Fatmanur Öztekin boy kilo olarak da takipçileri tarafından merak ediliyor. Tarzını beğenen kişiler link verdiği kıyafetlerin kendisinde nasıl duracağını merak ettiği için boyunu ve kilosunu araştırıyor.

Boyu 1.68 cm, kilosu 50 kg’dir. Saçları çok beğenilen Fatmanur’un kendi saç rengi kahverengi olsa da sarı ışıltı ve kahve tonları ile yaptırdığı saç renkleri çok beğeniliyor. Uzun saçları ile yaptırdığı modeller çok yakışmakta ve takipçileri tarafından büyük beğeni topluyor.

Fatmanur Öztekin Evli mi?

fatmanur öztekin kaç yaşında

Fatmanur Öztekin kaç yaşında sorusundan sonra en merak edilenlerden biri evliliğidir. Fatmanur Öztekin sevgilisi Volkan Sapmaz ile 2020 yılında evlenmiştir. Düğününü, nişanlılık sürecini ve gelişmeleri Youtube platformunda takipçileri ile paylaşmıştır. Nişanladıkları dönemde Fatmanur Öztekin nişanlısı kaç yaşında olduğu hakkındaki merak edilen sorulardan biridir.

Fatmanur Öztekin kocası Volkan Sapmaz ile çektiği videoları takipçileri tarafından sevilerek izleniyor. Günlük vloglarında eşine de yer veren Youtuber videolarının sürekliliğine ve paylaşımlarına özen gösteriyor.

Fatmanur Öztekin’in Eşi Kaç Yaşında?

Fatmanur Öztekin kaç yaşında sorusu kadar eşi Volkan Sapmaz kaç yaşında sorusu hakkında merak edilen bir diğer sorudur. Volkan Sapmaz da bir süredir Youtube kanalı açmış ve dijital içerik üretmeye başlamıştır. Çift olarak çektikleri videolar takipçileri tarafından oldukça beğeniliyor. Volkan Sapmaz kaç yaşında ve biyografisi ile ilgili merak ettiklerinizi ilgili yazımızda öğrenebilirsiniz. Ne iş yaptığı, nereli olduğu ve kaç yaşında olduğu hakkında en çok merak edilen sorulardır.

Fatmanur Öztekin Burnu Estetik mi?

Fatmanur Öztekin estetiksiz hali hakkında merak edilenlerden biri olsa da yüzünde ve burnunda estetik olmadığını söylemiştir. Eski videolarından bu yana bakıldığında burun ve yüz görüntüsünde değişiklikler olmadığı görülmektedir. Bilindiği kadarı ve söylediği üzere burnu estetik değildir.

Fatmanur Öztekin kaç yaşında diye başladığımız yazımızda hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Kanalında en çok izlenenlerden olan düğün videosunu izlemek isterseniz;

En çok izlenen Fatmanur Öztekin ombre videosunu izlemek isterseniz;

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu