Biyografi

Demet Özdemir Boyu Kilosu ve Hakkında 10 Soru

Kendine özgü tarzıyla giydiklerini yakıştıran, ekranlarda görmeye alışkın olduğumuz ünlü oyuncu Demet Özdemir boy kilo olarak merak edilmektedir. Başarılı dizileri ile televizyon ve sinema ekranlarının görmeye alışkın olduğumuz yüzlerinden olan oyuncu, son zamanlarda reklamlarda da boy gösteriyor.

Demet Özdemir bikinili cesur pozları ile fit fiziğini göstermekten çekinmiyor. Formunu koruyan Demet aynı zamanda giydiklerini de çok yakıştırıyor. Hakkında merak edilen detaylara yazımızda sizler için yer verdik.

Demet Özdemir Hakkında Merak Edilenler

Ünlü oyuncu dizileri ve özel hayatı ile gündeme geldikten sonra sevenleri artmış ve hayran kitlesi genişlemiştir. Hayranları güzel oyuncu hakkında daha çok şey öğrenmek istemiş ve biyografisini merak etmiştir. Demet Özdemir boyu, kilosu, yaşı ve merak edilen daha fazlasını aşağıda yanıtladık.

Demet Özdemir Boyu

Minyon ve formda bir görüntüye sahip olan Demet Özdemir boyunu çok göstermese de aslında kadın ortalamasına göre uzun boyludur. Demet Özdemir boyu 1.70 m olarak bilinmektedir. Zayıf olduğu için olduğundan kısa gözükse de aslında uzun boyludur.

Demet Özdemir Kaç Kilo?

Demet Özdemir boyu kadar kilosu da merak edilmektedir. Ünlü oyuncu boy kilo endeksine göre zayıf bir görüntüye sahiptir. Kilosu 55 olarak bilinir. Başarılı fiziği ve fit formunu koruyan oyuncu uzun boylu olduğu için kilosundan dolayı minyon durmaktadır.

Demet Özdemir Kaç Yaşında?

Demet Özdemir boyu ve kilosundan sonra merak edilen bir diğer soru yaşıdır. 1992 yılında doğan Demet günümüz itibari ile tam tamına 30 yaşındadır. Minyon ve sevimli görüntüsü ile olduğundan küçük gösterse de 30 yaşını doldurmuştur. Ufak yaşlardan beri televizyon ekranlarında boy göstermiş, sektörün içinde olmuş ve yeni başarılara imza atmıştır.

Demet Özdemir’in Sevgilisi Kim?

Demet Özdemir Can Yaman ile çektiği Erkenci Kuş dizisi ile büyük başarı yakalamış ve geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Hayranları başrolde yer alan bu ikiliyi çok yakıştırdıkları için uzun süre haklarında aşk dedikoduları çıkmıştı ve sevgili oldukları ileri sürülmüştü. Dizi boyunca gündemde olan ikili yalnızca arkadaş olduklarını açıklayarak dedikodulara son vermişti.

Şimdilerde Demet Özdemir sevgilisi Oğuzhan Koç ile mutlu bir beraberlik içerisindedir. Başlarda herkesten uzak yaşadıkların ilişkilerini şimdilerde sosyal medyada duyurarak herkese ilan etmişlerdir.

Demet Özdemir Oğuzhan Koç Ayrıldı mı?

demet özdemir oğuzhan koç

Oğuzhan Koç Demet Özdemir çifti ilişkileri boyunca ayrıldı dedikoduları ile magazin sayfalarını süslemiştir. İlişkilerine bir ara veren ikili sonrasında tekrar barışarak mutluluğa doğru adım adım ilerlemektedir. Şimdilerde evlilik hazırlığı içerisinde olan çiftin geçtiğimiz günlerde büyük bir nişan töreni olmuştur. Sevdikleri ve aileleri ile beraber kutladıkları nişan töreni öncesinde geleneklere bağlı kalarak kız isteme gerçekleşti. Kız isteme sırasında Demet’in Oğuzhan’a tuzlu kahve getirdiği videosu dikkat çekti. İkili ilişkilerine daha mutlu ve heyecanlı şekilde devam ederken bir yandan da evlilik hazırlıklarını yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir:
Taylan Kaya Aslen Nereli ve Kimdir?

Demet Özdemir Eski Hali

demet özdemir boyu ve eski hali

8Demet Özdemir estetiksiz hali magazin gündeminde en çok konuşulan konulardan olmuştur. Dizilerde yer aldığı, ekranlarda gördüğümüz ilk hali çok paylaşılmış ve herkes tarafından şaşkınlıkla karşılanmıştır.

Demet Özdemir çene estetiği geçirdikten sonra kare hatlara sahip olan yüzü yuvarlaklaşmış ve incelmiştir. Estetikten sonra daha ince ve uzun bir yüz hattına sahiptir. Görüntüsü eskiye göre çok değişse de sima olarak sevimli görüntüsünü korumaktadır.

Demet Özdemir Dizileri ve Filmleri

Demet Özdemir oynadığı diziler çoğunlukla uzun süre yayınlanmış ve reyting elde etmiştir. Başarılı projelerde yer alan oyuncunun hayranları da artmıştır.

Yer aldığı dizi ve film projeleri şu şekildedir:

 • Erkenci Kuş
 • No 309
 • Çilek Kokusu
 • Doğduğun Ev Kaderindir
 • Kurt Seyit ve Şura
 • Aşk Yalanı Sever
 • Dünyayla Benim Aramda
 • Kara Tahta
 • Sana Bir Sır Vereceğim
 • Sen Kiminle Dans Ediyorsun
 • Tut Sözünü
 • Aşk Taktikleri

Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile tanınmaya başlayan oyuncu en son Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile zirveye ulaşmış ve büyük başarı elde etmiştir. Film sektöründe dizileri kadar aktif olmasa da televizyon dizilerine başarılı şekilde devam etmektedir.

Demet Özdemir Ne Mezunu?

Lise mezunu olan Demet, üniversiteye gitmemiştir. Lisansı yoktur ancak liseden sonra tiyatro ve dans eğitimleri alarak kendisini hep oyunculuk mesleği üzerine geliştirmiştir. Başarılı oyunculuğu ve yeteneği ile keşfedildikten sonra dizilerde boy göstermeye başlayarak meşhur olmuştur.

Demet Özdemir Hangi Burç?

Demet Özdemir boyu ve yaşından sonra merak edilenlerden biri de burcudur. 26 şubat 1992 tarihinde doğan Demet’in burcu balık olmaktadır. Balık kadını merhametli, sanata yatkın, duygusal ve hayale düşkün olarak bilinmektedir.

Demet Özdemir Nasıl Ünlü Oldu?

Ünlü oyuncu başlarda mesleğe dansçılık ile başlamıştır. Dans ve tiyatro eğitimleri alan Demet şarkıcı Bengü’nün dans kadrosuna iş hayatına başladıktan sonra başarılı dansçılık yeteneği ile dikkat çekmiş ve Efes dans kadrosuna girmeye hak kazanmıştır. Bu başarısını Mustafa Sandal’ın Ateş Et klibiyle devam ettirmiştir. Dansçılık ve tiyatro yeteneğine 2011 yılında profesyonel olarak aldığı oyunculuk dersleri de eklenince dizilerden teklif gelmeye başlamıştır. 21 yaşındayken Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde yer alan oyuncunun başarıları katlanarak devam etmiştir.

Bir zamanlar televizyon programında dansçılık yapan ünlü oyuncunun eski haline videodan ulaşabilirsiniz.

Göz atmak isteyebilirsiniz; Burcu Özberk Boyu Kaç? Kilosu ve Hakkında Bilgiler

Zeynep Teksöz

Ben Zeynep! 9 Senedir profesyonel içerik editörlüğü yapmaktayım! Yazılarımı umarım beğenirsin :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu