Biyografi

Barış G Kaç Yaşında? Kimdir? Nerelidir?

Son dönemin tanınan yayıncılarından Barış Can Mercan’ın, tanınan fenomen adıyla Barış G’nin kaç yaşında olduğu ve hayatı merak edilmektedir. Yaptığı oyun yayınları ile izleyici kitlesine ulaşan Barış G özellikle oyun severler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Geniş kitlelere ulaştıktan sonra Barış Can Mercan kim olduğu ve hakkında merak edilenler takipçileri tarafından merak konusu olmuştur.

Barış G Kimdir? Hakkında Merak Edilenler

barış g kimdir

Gerçek adı Barış Can Mercan ünlü fenomenin ve yayıncının sosyal medyada tanındığı ismi Barış G’dir. Başarılı bir Youtuber ve oyun yayıncısıdır. 1992 doğumlu olan Barış G yaş olarak şu an 32’nin içindedir. Kimi takipçileri daha küçük gösterdiğini düşünüp yaşına şaşırırken kimi takipçileri de 30 üstü gösterdiğini söylemektedir.

Barış G 21 Eylül 1992 tarihinde Kıbrıs’ta dünyaya gelmiştir. Günümüzde Türkiye’de yaşamaktadır. Yaptığı dikkat çekici ve eğlenceli yayınlarda Kıbrıs şivesi de dikkat çekmekte ve kendisine sıcak bir tavır katmaktadır. Başarılı yayınları sayesinde birçok kişiye ulaşmış ve tanınmıştır. Yaptığı samimi ve komik yayınlarla takipçi kitlesi genişlemeye devam etmektedir.

barış g kaç yaşında

Instagram hesabında 1 milyon takipçiyi geçen Barış Can Mercan kısa zamanda binlerce kişiye ulaşmayı başarmıştır. 2015 yılında açtığı Youtube kanalında 2 milyon aboneyi geçmiş ve binlerce izlenmeye ulaşmıştır. Youtube kanalında oyun içerikli videolar üretmektedir. Birçok farklı oyunu oynayan Barış Can Mercan uzun süreli videolar çekerek işi için büyük emek sarf etmektedir.

PUBG oyunu ile gündeme gelen ve popülerliği yakalayan Barış G’nin bu videoları milyon izlenmelere ulaşarak kendi rekorunu kırmasını sağlamıştır. Kullanıcı ismini bu oyundan esinlenen Barış G Pub G oyununda oldukça eğlenceli ve başarılı yayınlar yapmıştır.

Sosyal medyaya ilk olarak KFCEatbox kullanıcı adı ile giriş yapan Barış Can, ilk dönemler çektiği LOL videoları ile başlamıştır. KFC markasının telif hakkında bulunması nedeniyle kullanıcı ismini değiştiren Barış G, daha sonradan yelpazesini genişleterek şimdilerde yayınlarında birçok oyunu oynamaktadır.

Barış G Nereli?

Kıbrıs doğumlu olan Barış Can Mercan’ın aslen de Kıbrıslı olduğu bilinmektedir. Videolarındaki Kıbrıs şivesinin nedeni orada doğup büyümüş olmasıdır.

İlginizi Çekebilir:
Taylan Kaya Aslen Nereli ve Kimdir?

Barış G Ne İş Yapıyor?

Barış Can Mercan yayıncılığı meslek olarak yapmaktadır. İşi yayıncılık ve sosyal medya fenomenliğidir. Youtube ve çeşitli kanallarda oyun yayınları yaparak kazanç elde etmektedir. Sosyal medya platformlarında birçok kişi tarafından tanınmış ve binlerce kişiye ulaşmıştır. Yayıncılık dışında Kıbrıs’ta bir eğlence mekanının sahibidir.

Barış G Ne Kadar Kazanıyor?

Ünlü fenomen Barış Can Mercan’ın net kazancı bilinmemekle beraber Youtube platformundaki abone sayısı ve izlenmelerine göre Youtube kanalından tahmini aylık kazancı en az 5 bin dolar, en fazla 70 bin dolardır. Kazançlar her ay reklam, izlenme sayısı ve aktifliğe göre değişiklik göstermektedir.

Youtube kanalı dışında yayın kanalları, sosyal medya hesapları ve aldığı reklamlar ile kazancı belirtilen miktarlardan çok daha fazladır. Yıllık kazancı bu hesaplara göre 15 milyon civarındadır.

Barış G Nereden Mezun?

Mezuniyeti ve okuduğu okullar hakkında fazla bilgi yoktur. Barış Can Mercan yayınlardan önceki geçmiş hayatından, okuduğu okullardan ve hayatına dair özel bilgilerden bahsetmemektedir. Sosyal medya hesaplarına baktığımızda yalnızca yaptığı işler ile ilgili içerikler bulunmaktadır.

Barış G Sevgilisi Var mı?

Barış Can sevgilisi olup olmadığı ile ilgili özel hayatına dair bilgileri yayınlarında veya paylaşımlarında çok açık etmemektedir ancak net olarak bilinmemekle birlikte sevgilisi olduğu söylentileri vardır. Kendisi bu söylentiler hakkında açıklama yapmamış ve ilişkisi olup olmadığına dair bir bilgi vermemiştir.

Barış G Boyu ve Kilosu

Sportif fiziğini takipçileri ile paylaşan Barış G’nin bu paylaşımından sonra takipçileri tarafından boyu ve kilosu merak edilmiştir. Kilosuna dair bir bilgi olmayan Barış Can Mercan’ın boyu 1.75 ile 1.80 m arasındadır. Ünlü fenomen hayatında spora yer vererek fit fiziğini korumaya çalışmaktadır.

Barış G Hangi Kanalda Yayın Yapıyor?

Twitch, Youtube, Nonolive gibi kanallarda yayınlar yapan Barış G Nimo Tv kanalında da aktif olarak oyun yayınları yapmaktadır. Birçok yayın platformunda canlı olarak oyun yayınları düzenleyen fenomen gelirini bu yayınlar ve yüklediği oyun videoları ile elde etmektedir.

Göz atmak isteyebilirsiniz; Yeşim Resmi Kaç Yaşında? Kimdir?

Zeynep Teksöz

Ben Zeynep! 9 Senedir profesyonel içerik editörlüğü yapmaktayım! Yazılarımı umarım beğenirsin :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu