Biyografi

Ege Fitness Boy Kilo ve Merak Edilenler

Spor motivasyonu ve antrenman videolarıyla sosyal medyada geniş kitleye ulaşan Ege Fitness boy kilo olarak merak ediliyor. Vücut geliştirmeyle uğraşan kişiler videolarını izledikten sonra kendisiyle kıyaslamak için boyunu ve kilosunu öğrenmek istiyor. 2016 yılından beri sosyal medya hesaplarında paylaştığı motive edici video ve görsellerle birçok takipçiye ulaşmış, videoları binlerce izlenme almıştır. Paylaştığı öncesi sonrası görsellerle takip edenleri motive etmeyi başarırken birçok kişiye spor alışkanlığı kazandırıyor.

Ege Fitness kimdir öğrenmek isteyenler için hakkında merak edilen soruları yazımızda derledik. Boyu, yaşı, kilosu ve diğer detayları öğrenebilirsiniz.

Ege Fitness Kimdir?

Sosyal medyada Ege Fitness ismiyle tanınan fenomenin gerçek adı Ege Cinel’dir. Çektiği antrenman ve spor videolarıyla bilinir. Aslen Trabzonlu olan Ege, gençliğini İstanbul’da geçirmiş ve daha sonra ABD’ye yerleşmiştir. Üniversite eğitimini Amerika’da almış ve orda yaşamaya devam etmiştir. Önceleri basketbol ile ilgilenmiş daha sonra vücut geliştirmeye başlamıştır. Vücut geliştirme alanında ilerleyen fenomen sosyal medya ile geçimini sürdürmektedir.

Spor yaparken çektiği motivasyon videoları ilgi görmektedir. Fitness ile ilgilenen kişiler için yoğun tempolu antrenman videoları paylaşmakta, motive edici bilgiler vermektedir. Youtube kanalında yoğun olarak antrenman, beslenme, günlük rutin ve hayatına dair paylaşımlar yapmaktadır. Youtube kanalında 1 milyonu geçkin aboneye ulaşan Ege Fitness sosyal medya hesaplarında da geniş takipçi kitlesine sahiptir.

Ege Fitness Boy Kilo Bilgisi

Ege Fitness boy kilo oranı hakkında en çok aranan sorulardan biridir. Antrenman videolarında vücudunu ön plana çıkardığı için izleyenler boyunu ve kilosunu merak etmektedir. Instagram hesabında paylaştığı gönderide boyunun 1.88 ve kilosunun 90 olduğunu belirtmiştir. Vücut kitle endeksine göre boy kilo oranı normaldir. Yoğun antrenmanlardan dolayı yağ oranı düşük olduğu için fit bir görünüme sahiptir. Siz de vücut kitle endeksinizi hesaplayarak boy kilo oranınıza göre kaç kilo olmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Ege Fitness Kaç Yaşında?

Ege Fitness boy kilosundan sonra hakkında merak edilen diğer konu da yaşıdır. Ege Fitness yaşına ve tecrübesine göre antrenmanlar yaptığı için takipçileri yaşını öğrenmek istiyor. 23 Nisan 1992 doğumlu olan Ege günümüz itibariyle 31 yaşındadır. Birkaç yıldır vücut geliştirme ile uğraşan sporcu kendi yaşına ve tecrübesine göre antrenmanlar yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir:
Tülay Maciran Nereli? Kimdir? Biyografik Bilgiler

Ege Fitness Sözleri

Sporun her dalı uğraş ve emek gerektirir. Özellikle fitness büyük bir çaba ve sabır istemektedir. Vücudun gelişim hızı, kaldırabileceği ağırlık, dayanabileceği antrenman temposu herkeste farklıdır. Yeni başlayanlar düşük ağırlıklarda zorlanırken birkaç yıldır yapanlar yüksek ağırlıklarda kolayca çalışabilir. Önemli olan pes etmemek ve düzenli olarak devam etmektir. Bu nedenle vücut geliştirme sporunun en önemli kısımlarında biri motivasyondur. Sporcu kendini motive etmeli ve istediği fit görünüm için düzenli şekilde çalışmalıdır.

Ege Fitness boy kilosuna göre yaptığı yoğun tempolu antrenmanlarda takipçilerini motive etmeye çalışmaktadır. Ege Fitness motivasyon sözleri ile siz de spor öncesi kendinizi motive edebilirsiniz.

  • Çirkin insan yoktur, spor yapmayan insan vardır.
  • Bir gün nasıl çalışıyorsan her gün öyle çalışıyorsundur.
  • Benim hayatımda B planı yok, sadece A planına giden başka yollar var.
  • Hayatta en çok inandığım şey istikrar. Yenilmemin, yere düşmemin, ve ne kadar karamsarlığa kapılırsam kapılayım pes etmenin hiç bir soruya cevap olamayacağını biliyorum. İstikrarlı bir şekilde sanki seni biri senin başarı belgeselini çekiyormuşçasına, çalışmaya devam et!
  • Gündem bize fark etmez, akşam 7’de idman var.
  • Üstümdeki küçük değil, kaslarım büyük!

Ege Fitness boy kilosunu korumak için çok çalıştığını ve antrenmanlarını ne olursa olsun aksatmadığını videolarında belirtiyor. Yeni başlayan takipçileri için antrenman sırasında sözleriyle motive ediyor.

Ege Fitness Eski Hali

ege fitness öncesi

Ege Fitness boy kilosuna göre fit bir görünüme sahip olsa da eski hali öyle değildir. Eskiden basketbol sporu ile ilgilendiği için boyu uzundur. Vücut geliştirmeye başladıktan sonra yaptığı düzenli antrenmanlar sayesinde bugünkü görünümünü kazanmıştır. Ege Fitness motivasyon videosunda eski halini paylaşmış ve ne kadar sürede hangi antrenmanları yaptığını anlatmıştır. Bazı zamanlarda cılız ve zayıf, bazı zamanlarda fazla kilolara sahip olsa da doğru antrenmanlarla fit hale gelmeyi başarmıştır.

Omuz, sırt, göğüs ve karın antrenmanları gibi yaptığı vücut geliştirme süreçlerini videolarında anlatmaktadır. Beslenme düzeni, aldığı kalori miktarı, kilo verme ve sıkılaşma sürecine sosyal medya hesaplarında yer vermiştir. Ege Fitness boy kilosuna ve hakkında merak edilenlere yazımızda değindik. Vücut geliştirme sporuyla ilgileniyorsanız aşağıdaki motivasyon videosunu izleyebilirsiniz.

Merve Boluğur Boyu Kilosu | Hakkında 10 Soru yazımıza göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu