Film & Diziler

Fatma Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Beğenilen Netflix Türk dizilerinden olan, 2021 yılı yapımı Fatma 2.sezonun ne zaman yayınlanacağı izleyicilerinin merak konusu oldu. Dizinin devam edebilecek şekilde bitmesi, diziyi beğenenler tarafından devamının ne zaman geleceğini merak ettirdi.

Son zamanlarda dijital platformlarda dikkat çeken Türk dizileri yayınlanmakta ve büyük beğenilere ulaşmaktadır. Daha rahat ve imkanları daha çok olan dijital platformda çekilen Türk dizilerinin çoğu oldukça beğenilmiş, geniş izleyici kitlelerine ulaşmıştır. Başarılı oyunculukların sergilendiği bu diziler içerisinde tek sezon olanların devamı gelip gelmeyeceği merak edilmektedir. Netflix platformunda yayınlanan Fatma dizisi de bunlardan biridir.

Dizinin oyuncu kadrosunda Burcu Biricik, Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak, Melis Sezen, Hazal Türesan, Olgun Toker, Gökçe Eyüboğlu, Çağdaş Onur Öztürk, Deniz Hamzaoğlu, Gülçin Kültür Şahin, Ferit Kaya ve Kubilay Tunçer gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Fatma Dizisi Konusu Nedir?

Dizide temizlikçilik yaparak hayatını devam ettiren Fatma isimli karakterin yaşadıkları konu alınmaktadır. Dizinin başrolünde diziye ismini de veren Burcu Biricik, “Fatma” karakteriyle yer alır. Fatma aslında oldukça saf, temiz yüzlü ve kendi halinde bir kadındır. Yaşadığı felaketler sonucu hayat onu bambaşka birine çevirir. Oldukça başarılı bir oyunculuk sergileyen Burcu Biricik dizide adeta karakteri yaşatmıştır.

Zorlu bir hayatı olan Fatma’nın yaşadığı zorluklar konu alınmıştır. Fatma’nın kocası hapisten çıkar ve çıktığı gibi ortadan kaybolur. Kocasını bulmak için her yolu deneyen genç kadının başına gelmeyen kalmaz. Kocasını ararken tanıdığı herkese başvuran, bütün ipuçlarını değerlendiren Fatma cinayete karışır ve katil olur. Yaşadığı kötü olaylardan sonra gözünü karartan kadın peş peşe gelen birçok kötü olayın içinde bulur.

Dizide birçok kişiye karşı yalnız başına mücadele eden Fatma’nın hayatı birdenbire bambaşka bir hal alır. Bu arayış içerisinde birçok gizemi çözmeye çalışır. Kocasını bulup bulamayacağı, bu arayışta istemeden de olsa karşılaştığı insanlar, yaşadıkları ve çocuğunun hikayesi ile izleyenleri sürükleyen bir konusu vardır.

Dizi ilk bölümden itibaren kocasının bulunamadığı için belirsizlik ile başlar ve bu belirsizlik çözülmeye çalışırken birçok olayı peşinde getirir. Gizemli olayların yaşandığı dizide Fatma her şeye tek başına göğüs germek zorunda kalır.

İlginizi Çekebilir:
Bir Başkadır 2.Sezon Başlayacak mı Yoksa Bitti mi?

Fatma Dizisi ile İlgili Merak Edilenler

fatma netflix

Fatma dizisini izleyenlerin veya izlemek isteyenlerin aklında birçok soru oluşmuştur. Dizi ile ilgili merak edilen soruları sizler için derledik. Dizi hakkında en çok merak edilen 2.sezonun gelip gelmeyeceğidir.

Fatma 2. Sezon Var mı?

Evet, Fatma dizisinin 2.sezonu vardır. 2.sezonu dizi ile ilgili en çok merak edilen konulardandır. Diziyi beğenenler merakla sonraki sezonu beklerken 2.sezonun gelip gelmeyeceği ile ilgili sorular dönerken dizinin başrolünde oynayan Burcu Biricik 2.sezonun yakında geleceği haberini vermiştir. Şimdilerde birçok televizyon dizisinde başarılı şekilde oyunculuğunu konuşturan Burcu Biricik dizinin devam sezonun da geleceğini, henüz final yapmadığı söylemiştir.

Fatma 2.sezon fragmanı Netflix’ten merakla beklenmektedir. Devam sezonun ne zaman geleceği ile ilgili henüz net bir bilgi yoktur.

Netflix Fatma Kaç Sezon?

Beğenilen Netflix Türk dizilerinden olan Fatma 1 sezon şeklinde çekilmiştir. 2021 Nisan ayında yayınlanan Fatma dizisinin devam niteliğindeki 2.sezonunun da yayınlanacağı bilinmektedir. Dizinin kaç sezonda final yapacağı ve toplam kaç sezon olduğu ile ilgili bir bilgi yoktur.

Fatma Kaç Bölüm Yayınlandı?

Diziyi ilk defa izleyecek olanlar Netflix Fatma kaç bölüm olduğunu merak etmektedir. 1 sezonu yayınlanmış olan dizi 6 bölümden oluşmuştur. Dizinin bölümleri 40 – 45 dakika kadardır. Henüz devam sezonu yayınlanmamış olan dizinin ilk sezonu da uzun değildir.

Fatma Dizisi Türü Nedir?

Dizide birçok türe ait olayları bir arada görmekteyiz. Hem gerilim, hem suç, hem de psikolojik ve dramatik sahneleri içeren bir dizidir. Karakterler hakkında psikolojik tahliller yapılmış, gerilim dolu sahnelere yer verilmiştir. Aynı zamanda başrol olan Fatma’nın hikayesi oldukça dramatiktir.

Fatma Dizisi Hikayesi Gerçek mi?

Diziyi izleyenler Fatma dizisi gerçek mi değil mi diye merak etmektedir. Fatma, gerçek hayattan alınmış bir dizi değildir. Dizide oldukça sıradan ve günlük hayatta karşılaştığımız karakterlere yer verilse de dizideki hikaye gerçek değildir. Dizinin senaryosu Özgür Önurme’ye aittir.

Fatma Dizisi Sonunda Ne Oldu?

(Dikkat spoiler içerir) Fatma dizinin en sonunda hukuk bürosunu havaya uçurması sonucu işlediği suçlar nedeniyle Fatma yakalanır ve emniyete getirilir. Yakalandığı polis merkezinde bir şekilde çatıya çıkan genç kadın buradan atlayarak intihar etse de ölmüyor. Sahnenin sonunda gözlerini açması dizinin devam edebilecek şekilde sonlandığını gösteriyor.

Sevilen Netflix Türk Dizilerinden bir diğeri; Bir Başkadır 2.Sezon Başlayacak mı Yoksa Bitti mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu